Szanowni Państwo,

zapraszamy do zgłaszania propozycji wydarzeń w ramach 3 Śląskiego Festiwalu Nauki.

  • Formularz jest aktywny. Nabór dotyczy aktywności zgłaszanych do głównych wydarzeń festiwalowych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, które będą odbywały się 13 i 14 stycznia 2019 r.
  • Ostateczny termin naboru zgłoszeń mija 31 października 2018 r. Aby dokonać zgłoszenia należy założyć konto w systemie zgłoszeniowym. Formularz elektroniczny zapewnia możliwość kierowania uwag organizacyjnych bezpośrednio do każdego zgłoszenia i ma możliwość wielokrotnej edycji (do momentu ostatecznego wysłania zgłoszenia). Wobec zgłoszeń otrzymanych w okresie wakacyjnym komitet programowy będzie miał większe możliwości uwzględnienia potrzeb wystawcy/prelegenta i negocjacji warunków technicznych.
  • Na stronie festiwalu oraz w formularzu zgłoszeniowym opublikowane zostały zasady uczestnictwa w Śląskim Festiwalu Nauki.
  • W 3 edycji po raz pierwszy pojawi się temat przewodni Festiwalu: ENERGIA. Zachęcamy do zgłaszania aktywności programowych nawiązujących (w dowolny sposób) do hasła przewodniego. Skojarzenia z hasłem przewodnim mogą być nieoczywiste i twórcze, odniesienie swojej aktywności czy jej tematu do hasła nie jest obowiązkowe.


Przypominamy, że w celu zgłoszenia wykładu/stanowiska/warsztatu należy najpierw założyć konto w systemie!

  • W przypadku pytań o treść zgłoszenia i jego merytoryczne aspekty prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym Festiwalu pod adresem: sfn@us.edu.pl lub nr tel: 032 359 2325
  • W razie zapytań o funkcjonowanie tego serwisu prosimy o kontakt na adres sfn-pomoc@us.edu.pl.
Z poważaniem, Zespół 3ŚFN